Realigro.biz.tr içinde satılık ev ilanlarına bakabileceğiniz dünya çapındaki ilk gayrimenkul arama motorudur Tonga

Tonga'da satılık emlak

Tonga Krallığı, Güney Pasifik Okyanusu'nda, Avustralya'nın doğusunda, Samoa'nın hemen altında, Fiji ve Niue arasında yer almaktadır. Tonga, Pasifik'teki son Polinezya monarşisidir. Tonga 150'den fazla adadan oluşur ve genellikle "Dost Adalar" olarak anılır, bu ad Kaptan Cook tarafından alınan dostane karşılama sayesinde verilmiştir.

Ana ada Tongatapu, lagünler ve kireçtaşı kayalıklarla korunmaktadır. Burası Nuku'alofa'nın kırsal başkenti.

Tonga'da satılık emlak satın almak çok zor.

Diğer Pasifik Adası ülkelerinin aksine Tonga'da ortak bir zemin yok. Tonga biraz feodal bir toprak sahipliği sistemi uyguluyor. Tonga'nın tüm ülkesi Kral'a aittir ve bu nedenle Kral, soylulara ve şeflere mirasları olması için bir veya daha fazla mülk verebilir. Bu mülkün mülkiyeti sadece ailenin veya klanın erkek üyelerine geçmiştir. 16 yaşın üzerindeki her erkeğin 8.25 dönümlük tarım arazisine ve evini inşa etmek için küçük bir arsaya hakkı vardır.

 

Yabancılar, Bakanlar Kurulu'nun onayına bağlı olarak 99 yıla kadar arazi kiralayabilirler. Tonga'da satılık mülk sahipleri, mülklerinin toplam alanının yalnızca% 5'ini kiralayabilirler. Hiçbir arazinin satılmasına izin verilmez.

Vava'u Tonga'daki satılık emlak neden bu kadar ucuz?

Fiji gibi diğer ada ülkeleri ile karşılaştırıldığında, Tonga fiyatları Fiji'nin çok altında bir şeyden şüphelenmek gerekir. Kesin olarak, çünkü Tonga'nın düşük fiyatlarla çok şüpheli bir fiyata sahip olmasının nedenleri var.

Tonga'da daha düşük bir fiyatın bir numaralı nedeni; Tonga'da arazi "satın alamazsınız", sadece kiralayabilirsiniz. Leasing genellikle mülkiyet kadar pahalı olarak algılanmaz, dolayısıyla en düşük arazi edinim fiyatıdır.

Bu nedenle, Tonga'da satılık bir mülk satın almak istiyorsanız, kalifiye bir danışmanla görüşmeniz daha iyidir.

  •  
    Tonga'ya taşınıyorum. Gurbetle ve Tonga'da yaşamak.

        Bir cenneti hayal ediyor musunuz ama hangi hedefi seçeceğinizi bilmiyor musunuz? Her zamankinden daha monoton ve tekrarlayan olağan rutinden bıktınız mı? Kabul et: Kendinizi sıcak ve güneşli bir yerde, tamamen rahatlamış olarak hayal edebiliyor musunuz, ama rüyanızı nasıl gerçekleştireceği ...

Harita, fiyatların seyri ve istatistikler

İlgili gayrimenkul

Toula Village, Vava'u, Tonga'da 99 Yıllık Kiralama 5.000 $ Veya B / O Fiyatla Tonga'da Oceanfront Lot İstenen Fiyat: 5.000 ABD Doları (Pazarlığa Açı...
Cod. 21985

Satilik Ada, Tonga, Ha'pai, Lulunga, N/A

53,500,536.00TRY
Satilik
Ada

60000 m²
Tonga 75 yıllık Türkiye satılık özel ada devredilemez, yenilenebilir kira. Özel bir villa ortouristic tesisi kurmak.
UNAVAILABLE
Harita, fiyatların seyri ve istatistikler
2005-2024 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Tercihler

    Realigro web sitesini daha iyi kullanmak için, dil, para birimi, metrekare veya sq ft için tercihlerinizi ayarlayın

    şimdi ayarlayın Bir daha gösterme
BB